Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygaszanie dziennych przy włączeniu migacza - zwykłe lampy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przygaszanie dziennych przy włączeniu migacza - zwykłe lampy

    ...zeby za 50zł nie mozna było sobie kupic kabla i samemu obadac ...to ja juz nie rozumiem tego swiata

  • #2
    Przygaszanie dziennych przy włączeniu migacza - zwykłe lampy

    próbował ktoś to zakodować w lampach bez LED? Da się w O3? Dwukrotnie już widziałem coś takiego w Golfie 7.
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      da się. albo przygaszenie albo całkowicie wyłączenie lub jak zapali się migacz to gaśnie pozycja

      Komentarz


      • #4
        Można to było zakodować już w O2 FL. :-)
        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
        ​​​
        Grzegorz

        Moja Ambitna Czarnula

        Komentarz


        • #5
          a zna ktoś kodowanie do tego ? :roll:

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...113714#1113714

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez rrobert
            da się. albo przygaszenie albo całkowicie wyłączenie lub jak zapali się migacz to gaśnie pozycja
            W Golfie gaśnie chyba całkiem. Próbowałeś to kodować?
            Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              A z ciekawosci po co Ci to? Wlasnie zastanawialem sie kiedys po co ten idiotyzm zastosowano w Golfie... chyba zeby szybciej spalic zarowke zaswiecaniem i gaszeniem...

              Komentarz


              • #8
                mi to zupełnie nie leży i cieszę się że Octa tego nie ma, dramatycznie to wygląda

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez arekrsl1
                  a zna ktoś kodowanie do tego ? :roll:
                  A mnie to podoba
                  I przyłączam się do pytania.
                  Czy zna ktoś kodowanie wyłączania lampki dziennej podczas włączonego kierunku ? A może ktoś ma możliwość sprawdzenia tego kodowania w Golfie7 ?

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak mam xenony wiec nie testowałem tego ale jest to analogiczne do przyciemnia led w xenon

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez rrobert
                      Jak mam xenony wiec nie testowałem tego ale jest to analogiczne do przyciemnia led w xenon
                      Domyślam się ale testowałem kodowanie z lamp LED i niestety nie działa. Być może trzeba wybrać inne lampy w kodowaniu ale niestety nie znam się na tyle żeby wiedzieć co które to LED a które zwykłe

                      Komentarz


                      • #12
                        W innym kanale robisz adaptacje

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez rrobert
                          W innym kanale robisz adaptacje
                          A wiesz może gdzie można tego szukać, tzn jaki kanał itd ?
                          Czy na podstawie kodowania LED możesz pokazać co zmienić ?
                          Z góry dzięki

                          Komentarz


                          • #14
                            może na tej stronie coś znajdziecie: Octavia III VCDS Adaptations - tried and tested - Diagnostics & VCDS - BRISKODA
                            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                            ​​​
                            Grzegorz

                            Moja Ambitna Czarnula

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez georgg
                              Już szukałem, nie ma nic, niestety.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez tomiss
                                Zamieszczone przez rrobert
                                W innym kanale robisz adaptacje
                                A wiesz może gdzie można tego szukać, tzn jaki kanał itd ?
                                Czy na podstawie kodowania LED możesz pokazać co zmienić ?
                                Z góry dzięki
                                ja uzywam VCP wiec jest inaczej

                                spróbuj sprawdzić coś takiego

                                (16)Leuchte4TFL LB4-Lichtfunktion G 2 from "not active" to "Blinken links Hellphase"
                                (18)Leuchte4TLF LB4-Dimmwert GH 2 from “0” to “25” (20 or less will disable the light bar during indicating)
                                (19)Leuchte4TLF LB4-Dimming Direction GH 2 from "maximise" to "minimize"

                                (16)Leuchte5TLF RB32-Lichtfunktion G 3 auf "not active" to "Blinken rechts Hellphase"
                                (18)Leuchte5TLF RB32-Dimmwert GH 3 from “0” to “25” (20 or less will disable the light bar during indicating)
                                (19)Leuchte5TLF RB32-Dimming Direction GH 3 from "maximise" to "minimize"

                                powinno być ok ale najpierw zapisz oryginalne ustawienia

                                w (16)....... będzie parę innych funkcji

                                pozdrawiam

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez rrobert

                                  ja uzywam VCP wiec jest inaczej

                                  spróbuj sprawdzić coś takiego

                                  (16)Leuchte4TFL LB4-Lichtfunktion G 2 from "not active" to "Blinken links Hellphase"
                                  (18)Leuchte4TLF LB4-Dimmwert GH 2 from “0” to “25” (20 or less will disable the light bar during indicating)
                                  (19)Leuchte4TLF LB4-Dimming Direction GH 2 from "maximise" to "minimize"

                                  (16)Leuchte5TLF RB32-Lichtfunktion G 3 auf "not active" to "Blinken rechts Hellphase"
                                  (18)Leuchte5TLF RB32-Dimmwert GH 3 from “0” to “25” (20 or less will disable the light bar during indicating)
                                  (19)Leuchte5TLF RB32-Dimming Direction GH 3 from "maximise" to "minimize"

                                  powinno być ok ale najpierw zapisz oryginalne ustawienia

                                  w (16)....... będzie parę innych funkcji

                                  pozdrawiam

                                  Dzięki za info,
                                  spróbuję to kodowanie, ale dopiero w przyszłym tyg. będę miał chwilę i kabelek. Dam znać jak poszło.

                                  [ Dodano: Pią 14 Sie, 15 14:29 ]

                                  [ Dodano: Pią 14 Sie, 15 14:53 ]
                                  Dzisiaj dopiero miałem czas żeby to przetestować i udało się. Muszę powiedzieć że nawet fajnie wygląda, ponieważ dzienne migają na przemian z kierunkami, zdecydowanie lepiej niż w golfie w którym dzienne przygasają ciągle do czasu wyłączenia kierunkowskazu.

                                  [ Dodano: Pon 07 Wrz, 15 14:49 ]
                                  I jeszcze jedna rada dla kogoś kto chciałby to włączyć. W kodowaniu jest " from “0” to “25” (20 or less will disable the light bar during indicating) " Ja proponuje nie dawać mniej niż 30 ponieważ wtedy przygasają razem z kierunkiem światła pozycyjne z przodu nawet przy włączonych mijania.

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X